previous pauseresume next

    

اخبار

مراسم نکوداشت نیم قرن افتخارتاسیس دانشکده پرستاری و مامایی ۲۳ و۲۴ شهریور ماه ۹۶

صبح پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، مراسم با شکوه آیین نکوداشت در دانشکده پرستاری ومامایی برپا شدو فارغ تحصیلان سالهای ۴۷ تا ۹۵یاد و خاطره سالهای کنار هم بودن را با دیداراز موزه اسناد تاریخ دانشکده، تور دانشکده گری،بازدید از مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشکده و ثبت خاطرات و گرفتن عکس های دسته جمعی و دیدار و یادآوری خاطرات گذشته با یکدیگر تجدید کردند.

برگزاری کارگاه تفسیر تستهاي سنجش كودكان در دانشکده

عصر سه شنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۵، در حاشیه دومین سمپوزیوم اختلالات روان شناختی کودکان و نوجوانان،کارگاه تفسیر تستهاي سنجش كودكان با موضوعات: تعریف سنجش روانی در کودکان، مفاهیم روایی و اعتبار در سنجش روانی، روش های فرافکن و اقسام آن در سنجش روانی کودکان، آزمون های نقاشی در کودکان،کار عملی تفسیر نقاشی در کودکان، ارائه مدل نقاشي و تفسير آن توسط شركت كنندگان، آزمون HTPرد سنجش روانی کودکان و روش های اجراء و تفسیر بالینی و کار عملی HTPدر کودکان، ارائه تست .. و تفسير آن توسط شركت كنندگان، آزمون CATدر سنجش روانی کودکان و روش های اجرا و تفسیر بالینی و کار عملی CATدر کودکان و .... توسط اساتید دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان و اساتید دانشگاه ماربورگ آلمان، برگزار شد.

جلسه با مراکز تحقیقاتی توانبخشی

جلسه ی مشترکی بین مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشکده پرستاری و مامایی با مراکز تحقیقاتی دانشکده توانبخشی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ در سالن شورای این مراکز برگزار گردید. طی این نشست در مورد فعالیت های مشترک در زمینه آموزش پژوهش و محیط بالین بحث و تبادل نظر گردید.

تبریک

جناب آقای دکتر یوسفی(عضو محترم مرکز تحقیقات مراقبتهای پرستاری ومامایی)،ارتقاء شایسته شما به مرتبه ی دانشیاری را تبریک وتهنیت عرض نموده وسلامتی شما را از ایزد منان خواستاریم.

سومین کنگره ملی اخلاق پرستاری

سومین کنگره ملی اخلاق پرستاری

با امتیاز باز آموزی و فرهنگی

www.ino.ir

تبریک

استاد محترم سرکارخانم معینی
 
ارتقای شایسته شما به مرتبه استادیاری را تبریک گفته و موفقیت روزافزون سرکارعالی را از ایزدمنان مسئلت مینماییم.
اشتراک در اخبار